Plany na czerwiec – lista 10 rzeczy do zrobienia

Plany na czerwiec - lista 10 rzeczy do zrobienia
Autor

Już całkiem sporo dni czerwcowych za nami. Nie wiem zupełnie kiedy ten czas minął! Wydaje mi się jakby to był jeszcze maj, ale niestety z majem musieliśmy się pożegnać 8 dni temu. Aby tego czasu, który pozostał, nie zmarnować postanowiłam tworzyć mini miesięczne plany na każdy miesiąc. Czerwiec jest dla mnie bardzo istotnym czasem, o tym dlaczego – przekonacie się poniżej:)

 

  1. Jestem już tuż tuż przed obroną pracy licencjackiej. Jej tytuł brzmi całkiem uroczo: Rachunek ekonomiczny przedsięwzięcia gospodarczego :) W związku z tym czerwiec jest dla mnie miesiącem zakuwania. Na szczęście przez cały okres studiów się nie obijałam, więc większość zagadnień będzie dla mnie tylko powtórzeniem. Cieszę się, że udało mi się pracę napisać i oddać w terminie. Ktoś z Was też się broni w najbliższym czasie?
  2. Kolejnym punktem na mojej liście jest stworzenie eleganckiego zestawu na bardziej poważne wydarzenia, czy imprezy. Przyznam szczerze, że nawet nie posiadam ubrań, z których byłabym zadowolona i mogłabym je założyć na jakieś wyjątkowe okazje typu egzaminy, konferencje itp. Miałam już komplet, ale zanim przytyłam (chociaż w ostatnim czasie schudłam 4kg). Teraz ważę nieco więcej (niż kilka miesięcy temu), więc ciężko się wcisnąć w ubrania o rozmiar za małe :)
  3. Utworzenie profilu na Pinterest. Coraz częściej tam zaglądam i coraz bardziej mi się tam podoba.
  4. Czyszczenie skrzynek mailowych. Ostatnio robię to w miarę regularnie. Pisałam Wam o INBOX ZERO i tej zasady staram się trzymać cały czas. Teraz już jest dużo prościej, bo usunęłam cały spam i mnóstwo niepotrzebnych newsletterów, więc wiadomości przychodzą do mnie rzadziej.
  5. Zrobić projekt DIY (mam już pomysł, tylko jeszcze przydałoby się znaleźć czas).
  6. Wrócić do regularnej nauki języków obcych. Niemieckiego od czasu do czasu uczę się poprzez aplikację Fun Easy Learn, natomiast angielskiego poprzez czytanie uproszczonych wersji książek (Penguin Readers).
  7. Dokończyć czytanie Getting Things Done i zacząć czytać 4-godzinny tydzień pracy.
  8. Zacząć biegać! Zbieram się do tego już od dłuższego czasu jednak ciągle to odkładam na później.
  9. Pisać częściej. Wiem, że z moją częstotliwością postów nie jest najlepiej, ale pisanie pracy licencjackiej przez ostatnie miesiące skutecznie zniechęcało mnie do tworzenia nowych treści. Spędzałam zbyt wiele czasu przed komputerem i zamiast pisać posty wolałam coś smacznego ugotować, upiec, albo jakoś fajnie spędzić czas.
  10. Napisać kilka artykułów na Textmarket. Nie wiem, czy uda mi się sprzedać jakiś tekst, ale jeśli nie spróbuję to się nie przekonam. Czytałam o tej stronie już na wielu blogach i jeśli faktycznie da się zarobić parę groszy to chyba warto spróbować. Zwłaszcza, że bardzo lubię pisać.

Jestem bardzo ciekawa, jakie są Wasze plany na czerwiec i czy w jakimś stopniu pokrywają się z moimi:)

Przegląd miesiąca: MAJ
O dobieraniu kolorystyki blogów + metamorfoza bloga "Makeupówka"

Od ponad czterech lat bloguję o pielęgnacji włosów, rozwoju osobistym, urodzie i blogowaniu. Trzymam się z dala od ludzi, którzy tłamszą moje marzenia. Czasem wątpię i błądzę, ale jestem uparta i dążę do wyznaczonych celów. Na co dzień jestem blogerką i freelancerką, którą cieszy każdy dzień „na swoim”.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji

Ciasteczka są niewielkimi plikami, które są wysyłane przez serwis internetowy do urządzenia internauty. Ciasteczko nie wpływa na identyfikację osoby, która odwiedzająca witrynę i nie przekazuje żadnych informacji, które mogłyby umożliwić taką identyfikację. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację na stosowanie ciasteczek.

Zamknij